Burkon Makine

2016 yılından itibaren BURSA / Kestel BESOB sanayi bölgesinde 300 m2 kapalı alanda yüksek dayanımlı tarım ve hayvancılık makineleri üretmektedir.
BURKON Makine, Geçmişinde otomotiv ve mühendislik tecrübelerini kullanarak, aynı zamanda üniversite akademik iş birliği ile tarım makine sistemlerinde sektöre yön vermektedir.
Amacımız; İleri tarım makine teknolojilerini küçük işletmelerin dahi kullanabileceği erişilebilirliğe ulaştırmaktır. Ürünlerimiz ve servislerimiz tarım ve hayvancılık sektörüne yüksek kaliteli çözümler sunmakta ve geniş yelpazeye yayılmaktadır.
Kurumsal bir şirket olma yolunda hızla ilerleyen BURKON aynı zamanda müşterileriyle “ çözüm ortağı” yaklaşımı ile iletişim kurmaktadır. Ürünlerimizin her zaman arkasında durma taahhüdüyle BURKON, müşterilerinin güvenini kazanmaya devam etmektedir.
BURKON ürünlerimizin markası olup; Şirket ismimiz;Şirket kurucularımızın memleketleri olan BURsa ve KONya şehirlerimizden esinlenerek oluşmuştur. Logosu ve markasıyla güçlü, dinamik ve güven veren özellikleri taşımaktadır.

Burkon Yönetimi Olarak

Kalite sistematiğini bir yönetim aracı olarak kullanıyoruz. Her sürecin verimliliğini sürekli iyileştirme için takip ediyoruz. Tüm bunları yaparken müşteri beklenti ve görüşlerini de süreçlere dahil ediyoruz.


Marka Politikamız

Güvenilir
Farklı ihtiyaçlara çözüm sunan
Problem çözücü
Dünya klâsında olmak
Yüksek kalite ve dayanım / fiyat oranına sahip
Modern tasarım
Uzun ömürlü

Kalite Politikamız

Ürün ve servisleri yüksek kalitede sunarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.